fbpx

O Negaton-Geta

Historia firmy

Firma powstała w 2015 roku w Tczewie, jako serwis komputerowy obsługujący zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Od początku założeniem było rozwijanie firmy w kierunku obsługi informatycznej oraz outsourcingu usług i produktów IT, a także ukierunkowanie się na obszar Trójmiasta, w dalszej kolejności całego kraju.

Tak też się stało i od 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z pierwszymi przedsiębiorstwami, a finalnie w 2019 roku siedziba firmy została przeniesiona do Gdyni, do nowoczesnego biurowca, który pozwolił nam przygotować adekwatne zaplecze serwerowe oraz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo infrastruktury i danych.

Obecnie współpracujemy z klientami zarówno z Trójmiasta, jak i całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zaplecze 

Dzięki rezydowaniu w Gdyni, w pobliżu obwodnicy Trójmiasta, jesteśmy zawsze pod ręką; w razie konieczności pojawiamy się u Państwa w przeciągu godziny.

Naturalnie zdecydowana większość naszej pracy realizowana jest zdalnie. W połączeniu z utrzymywaną własną serwerownią oraz dzierżawą maszyn zdalnych w jednej z największych serwerowni w Europie, gwarantujemy Państwu stały dostęp do niezbędnych usług oraz pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Jednocześnie dysponujemy narzędziami technicznymi, oprogramowaniem oraz własnym know-how pozwalającym skutecznie i pewnie rozwiązywać bieżące problemy oraz przeprowadzać zlecane projekty.

LABORATORIUM BADAWCZE


Dysponujemy możliwościami przeprowadzenia symulacji projektowanych systemów i sieci komputerowych dzięki posiadanemu zapleczu badawczemu.

Poodnosi to skuteczność i pewność naszych wdrożeń, skracając ich czas trwania i koszt wdrożenia.

ZAPLECZE SERWEROWE LOKALNE i ZDALNE


Dysponujemy własnymi serwerami zlokalizowanymi w serwerowni znajdującej się w tym samym biurowcu, w którym znajduje się siedziba firmy.

Dodatkowo dzierżawimy serwery u dostawcy w Gdańsku oraz w firmie Hetzner, posiadającej jedne z najlepszych datacenter w Europie.

PRZESTRZEŃ SERWISOWA I TESTOWA


Dysponujemy zapleczem technicznym i wiedzą pozwalającą nam skutecznie realizować naprawy sprzętu komputerowego, serwerów czy urządzeń drukujących.

Dodatkowo, usługi serwisowe świadczymy także na miejscu u klienta oraz zapewniamy sprzęt zastępczy. 

Nasi partnerzy technologiczni: